DŘEVĚNÉ ROLETY

Kvalita dřevěných rolet závisí na kvalitě použité dřeviny. Pro výrobu dřevěných rolet vybíráme pouze dřeviny, které mají takové vlastnosti, aby byly schopné obstát ve venkovním prostředí po celý rok. Kvalitní dřevina se vyznačuje pravidelnou strukturou a téměř nulovou sukovitostí. Tyto vlastnosti navíc prodlužují životnost a pevnost celého produktu. Abychom dodali roletám téměř neomezenou životnost, povrh jednotlivých lamel navíc upravujeme speciálními exteriérovými impregnačními lazurami a barvami od švédského výrobce. Dřevěné rolety jsou vynikajícím stínícím prvkem, který dokáže při kompletním zavření zcela zatemnit chráněný prostor. Nízký součinitel tepelné vodivosti dřeva zabraňuje úniku tepla z vytápěných místností v zimě a naopak v letním období místnost ochlazuje. Tímto se přispívá k vyšší energetické úspoře nežli u hliníkových rolet. Dřevěné rolety jsou také vhodným ochranným prvkem proti poškození prosklených ploch z venkovní části budovy.    

Pro výrobu tohoto produktu se nejčastěji využívá sibiřská borovice, která má skvělou houževnatost a odolnost pro podmínky v exteriéru. Mezi další oblíbené dřeviny potom patří dub nebo smrk. Rolety lze vyrobit i z vybraných druhů exotických dřevin, jako například Meranti a jiné. Pro manipulaci s roletami lze využít motorizaci a propojení s inteligencí domácnosti, popřípadě je lze ovládat manuálně. 

Dřevěné rolety vyrábíme standartně v rozměrech 47/14 MM. Jsme však schopni vyrobit dřevěné rolety dle přesných požadavků našeho klienta. Individuální přístup ke každému zadání nám umožňuje přizpůsobovat náš produkt dané situaci. Rolety instalujeme do zabudovaných schránek navíjecích mechanizmů, předokenních boxů nebo do předem stavebně vytvořených prostorů.

 

Druhy dřevin:            Sibiřská borovice, Dub, Smrk a vybrané druhy exotických dřevin                       Šířka lamel:               47/14 MM

Barevné provedení:  dle vzorníku RAL                                                                                                      Typ pohonu:              Manuální / Motorický


DSC00375.jpg

IMG_0150.jpg

MIKOLÁSEK 113.jpg

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support